Saç Derisini Yenileyen Bitki Losyonu

Kategori : Saç Bakımı

PELINTY´S BİTKİ DERMAN SAÇ DERİSİNİ YENİLEYEN BİTKİ LOSYONU (SAÇ SERİSİ NO:3)
898buyuk

Açıklama :

Yüzlerce yıldır kullanılan şifalı bitkilerle hazırlanan Saç Köklerini Yenileyen Bitki Losyonu, Pelintys Bitki Derman Saç Bakım Setinin bir parçasıdır. Saç köklerine nüfuz ederek verimini kaybeden saç derisini harekete geçirir. Saç derisinde birikerek kıl köklerini tıkayan, havasız bırakan ölü deriyi temizler. Saç derisini harmanlayarak saç köklerinin yeniden görev yapmasını sağlar.

UYGULAMA :

Şişenin kapağını açıp uygulama başlığını takın. Saçınızı tutam tutam ayırarak saça dip boya yapar gibi tüm saç derisine seri hareketlerle Bitki Losyonunu sürün. Bitki Losyonu uygulandığında yaklaşık 5 dakika deride yanma hissine neden olur. Ancak bu yanma giderek azalır. Saçınızı 24 saat boyunca yıkamayın. Losyon ne kadar uzun süre saç diplerinde kalırsa, o kadar etkili olur. Haftada 1 kez uygulayın. Kür tam olarak uygulandığında ilk 5 hafta içinde saç tellerinde kalınlaşma, dökülmelerde azalma görülür. Yaklaşık 3 ay sonra da saçsız bölgede ince ince tüylerin oluşumuna, uygulamaya devam edildiğinde yeni çıkan tüylerin kalınlaşıp sağlıklı saç tellerine dönüşmesine yardımcı olur.


UYARI : Ürünlerimizden istenilen sonucun alınabilmesi için mutlaka set halinde ve düzenli olarak kullanılması gerekmektedir. Set içinde bulunan ürünler tek başına kullanıldıklarında da etkilidir ancak birlikte kullanıldıklarında birbirlerinin etkisini arttırarak daha kısa sürede sonuç almanızı sağlacaktır. Bu sebeple ürünlerimizi ilk kez deneyecekseniz, tek olarak değil set halinde satın almanız önemle tavsiye edilir.

Set içerisinde yer alan ürünleri set haricinde tek olarak satın alma imkanı bulunmaktadır.  Eksilen ürünlerinizi tek olarak sipariş vererek uygulama süresi boyunca setinizi tamamlayabilirsiniz.

ismail 03-03-2010 11:50
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Cilt Bakım Malzemeleri © 2009
    Güzellik Bakımınız İçin Gerekli olan tüm Bilgiler Sitemizde Bulunmaktadır.
    Bilgiler tedavi amaçlı değildir. Her zaman öncelikle doktorunuza danışın.Sitemizdeki resimler üretici firmalara aittir