Saç Köklerini Onaran Bitki Suyu

Kategori : Saç Bakımı

PELINTY´S BİTKİ DERMAN SAÇ KÖKLERİNİ ONARAN BİTKİ SUYU (SAÇ SERİSİ NO:2a)
896buyuk

Açıklama :

Yüzlerce yıldır kullanılan şifalı bitkilerle hazırlanan Saç Köklerini Onaran Bitki Suyu, Pelintys Bitki Derman Saç Bakım Setinin bir parçasıdır. Bitki Lapasıyla birlikte kullanılmalıdır. Görevini kaybeden saç derisini ve köklerini güçlendirerek saçların yenilenmesini destekler. Saç dökülmesini önlemeyi ve yeniden çıkmasını hedefleyen Bitki Suyu, Bitki Saç Köklerini Onaran Bitki Lapası ile karıştırılarak saça uygulanılır.

UYGULAMA:

Bu ürün Bitki Lapasını seyreltmek için kullanılır. Saçınızı tümüyle ıslatacak miktarda Bitki Suyu ve Bitki Lapasını bir kapta iyice karıştırıp saç diplerine masaj yaparak uygulayın. Kür tam olarak uygulandığında ilk 5 hafta içinde saç tellerinde kalınlaşma, dökülmelerde azalma görülür. Yaklaşık 3 ay sonra da saçsız bölgede ince tüylerin oluşumuna, uygulamaya devam edildiğinde yeni çıkan tüylerin kalınlaşıp sağlıklı saç tellerine dönüşmesine yardımcı olur.

UYARI : Ürünlerimizden istenilen sonucun alınabilmesi için mutlaka set halinde ve düzenli olarak kullanılması gerekmektedir. Set içinde bulunan ürünler tek başına kullanıldıklarında da etkilidir ancak birlikte kullanıldıklarında birbirlerinin etkisini arttırarak daha kısa sürede sonuç almanızı sağlacaktır. Bu sebeple ürünlerimizi ilk kez deneyecekseniz, tek olarak değil set halinde satın almanız önemle tavsiye edilir.

Set içerisinde yer alan ürünleri set haricinde tek olarak satın alma imkanı bulunmaktadır.  Eksilen ürünlerinizi tek olarak sipariş vererek uygulama süresi boyunca setinizi tamamlayabilirsiniz

ismail 03-03-2010 11:49
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Cilt Bakım Malzemeleri © 2009
    Güzellik Bakımınız İçin Gerekli olan tüm Bilgiler Sitemizde Bulunmaktadır.
    Bilgiler tedavi amaçlı değildir. Her zaman öncelikle doktorunuza danışın.Sitemizdeki resimler üretici firmalara aittir