Saç Tellerinde Kalınlaşma ve Güçlenme

Kategori : Saç Bakımı

Bitki Derman Menengiç Sabunu
899buyuk

 
Menengiç Sabunu, Bitki Derman Saç Bakım Seti´nin bir parçasıdır. (4 Nolu Ürün)Tamamen doğal yapısı ile cildi besler ve canlandırır. Pelintys BitkiDerman Saç Bakım Seti içerisindeki tüm ürünler kür kapsamında düzenli olarak kullanıldığında ilk 5 hafta içerisinde saç tellerinde kalınlaşma ve güçlenme, saç dökülmelerinde azalma görülür. Minimum 3 ay süre sonunda ise saçsız bölgede ince tüylerin oluşumuna, uygulamaya devam edildiğinde yeni çıkan tüylerin kalınlaşıp sağlıklı saç tellerine dönüşmesine yardımcı olur.

 İçindekiler: Pistacia terebinthusl = Subs. Terebinthus

 ÖNEMLİ: Ürünlerimizden istenilen sonucun alınabilmesi için mutlaka set halinde ve düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.

Set içerisinde yer alan ürünleri set haricinde tek olarak satın alma imkanı bulunmasının nedeni,  set kullanımı sırasında eksilen ürünlerinizi tek olarak sipariş vererek uygulama süresi boyunca setinizi tamamlayabilmenizdir.

 Kullanımı;

Sabunu iyice köpürtün ve köpükleri ıslak saç derisine masaj yaparak yedirin. Su ile durulayın. Ardında 5 nolu ürün (şampuan) ile tüm saçınızı yıkayın. Saç tellerinde kuruluk yaratabilir, bu sebeple uzun saçlarda yalnızca saç derisine uygulanmalıdır.

Yüz ve vucut temizliğinde de kullanılabilir.

ismail 03-03-2010 11:52
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Cilt Bakım Malzemeleri © 2009
    Güzellik Bakımınız İçin Gerekli olan tüm Bilgiler Sitemizde Bulunmaktadır.
    Bilgiler tedavi amaçlı değildir. Her zaman öncelikle doktorunuza danışın.Sitemizdeki resimler üretici firmalara aittir