Bonie Ayak Kremi (Yoğun)

Kategori : Tırnak Bakımı

932buyuk
Bonié Thérapied Yoğun Ayak Bakım Kremi formülündeki,
Emu, German Chamomile özleri ve Çinko oksit, Provitamin B5, Hydagen B ve Elastap HB 100 gibi maddeler sayesinde ayakta oluşmus¸ çatlak, pişik, koku, terleme ve mantar gibi sorunlarının tedavisine yardımcı olur. Mentol özü sayesinde aşırı yorgunluğa karşı ayakları ferahlatır ve rahatlamasını sağlar.

Bileşimi: Aqua, Glycerin, GlycerylStearate(and)Ceteareth-20(andCeteareth-12 (and) Cetearyl Alcohol (and) Cetyl Palmitate, Petrolatum, Paraffinum Liquid, Myristyl Myristate, Isopropyl Myristate, Polydimetylsiloxane, Zinc Oxide, Stearic Acid, Provitamin B5, Emu, German Chamomile, Hydagen B, Elastap HB 100, Urticadioica Nettle Extract, Arnica Montana Extract, Nastirtium Officinale Extract, Rosemary Extract, Salvia Officinale, Tocopheryl Acetate, Menthol, Frangnance, hexamidinediisethionate, 2-Bromo-2-Nitropropane, -1,3-Diol, Methylchloroiso-thiazolinone, Methylisothiazolinone.

Özellikle derin çatlak, yarık ve mantar olan bölgelere günde iki defa ayaklar iyice temizlenip kurulandıktan sonra krem masaj yaparak cilde yedirilir.

Kullanım Amacı: Bonié Thérapied -Intensive Care- ayak bakım kremi ayakta oluşmuş çatlak, pişik, koku, terleme ve mantar gibi sorunlarının önlenmesine yardımcı olur. Günlük bakım amaçlıdır.

Kullanım Şekli: Ayaklar iyice temizlenip kurulandıktan sonra krem masaj yaparak cilde yedirilir. Bir aylık kürden sonra ayak bakımına Bonié Thérapied günlük bakım kremi ile devam edilmesi tavsiye edilir

ismail 19-02-2010 08:40
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Cilt Bakım Malzemeleri © 2009
    Güzellik Bakımınız İçin Gerekli olan tüm Bilgiler Sitemizde Bulunmaktadır.
    Bilgiler tedavi amaçlı değildir. Her zaman öncelikle doktorunuza danışın.Sitemizdeki resimler üretici firmalara aittir