Tırnak Süsleme Seti M57 disk

Kategori : Tırnak Bakımı

krmzbyzmvbyzpmbbrdosyhbyz

Bireysel kullanım için hazırlanmış Konad Tırnak süsleme setleriyle, tırnaklarınız üzerine yüzlerce farklı şekilden beğendiğinizi evinizde bir dakikadan az bir sürede yapabilirsiniz...

Uygulanması çok kolay ve eğlencelidir,sadece tırnakların üzerine değil, dilerseniz cep telefonunuza veya başka bir yüzeye dekoratif amaçlı baskı yapabilirsiniz.Desenler imaj diskinde hazırdır ,herhangi bir çizim yapmanıza gerek kalmaz,tırnağınıza sürdüğünüz normal oje kuruduktan sonra set içindeki özel damga ojesiyle(bu ojeler özel kıvamlıdır ,sadece süsleme amaçlı kullanılır, tırnak yüzeyine doğrudan sürülmez) disk üzerindeki seçtiğiniz deseni boyadıktan sonra hemen sıyıraçla fazla boya alınır ve damga diskte seçmiş olduğunuz desenin üzerine bastırılarak diskin üzerindeki oje damganın üzerine aktarılır, sonra da istenilen yüzeye hemen uygulanır.

Parlaklık ve kalıcılığı artırmak için Konad cila uygulanması önerilir.Gerçekleştirmiş olduğunuz desenli tırnaklar siz asetonla çıkarana kadar silinmez.

İçindekiler:

 • 1 adet imaj diski (7 desen)
 • 2 adet 5ml özel oje ,(5 ml lik bir oje ile yaklaşık 150-200 damgalama yapılabilir) ,dilediğiniz renk kombinasyonunu lütfen üstteki seçeneklerden belirtiniz,
 • 1 adet damga ve 1 adet sıyıraç.


Editörün Notu: Gerçekten kolay yapması , püf noktaları çabuk davranmak , ojenin diskte kurumadan damgaya alınması ve deseni tırnağa aktarırken damgayı tırnağın ovalliğine paralel bastırmak..Cep telefonunda da güzel duruyor..Cila sürerken de desen üzerinden tek hamlede geçmek gerekli. Tercihiniz altın ve gümüş desen uygulamaksa lütfen desenlerin tırnağınızda belirgin durması için koyu bir renk oje-bordo veya kırmızı gibi- üzerine uygulayınız.

ismail 30-12-2009 20:04 Edit:30-12-2009 20:51
  Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
  Cilt Bakım Malzemeleri © 2009
  Güzellik Bakımınız İçin Gerekli olan tüm Bilgiler Sitemizde Bulunmaktadır.
  Bilgiler tedavi amaçlı değildir. Her zaman öncelikle doktorunuza danışın.Sitemizdeki resimler üretici firmalara aittir