Çin diyeti

Kategori : Zayıflama

Çin diyet sıkı çoğu biri. Diyet iki üç sürer hafta ilk sırasında, bir kilo kaybı ve sonuç sırasında üçüncü hafta garantiledi. Diyet hafta çok sert ilk, özellikle. sonunda eğer sen-si olmak yeterli kadar uzatıyorum dayanıklılık ve kuvvet olacak ilk olabilir mutlaka o hafta. hafta içinde üçüncü kademeli çıkışından veren önemli ölçüde rahatlama vücut hazırlamak Çin diyet.

Çin diyet haftada ilk dışında vejetaryen için yumurta. Bu diyet gerekir sonra bu nedenle gıda tüketmek sorumlu olmak yaklaştı. sindirim ile yapın sorunları ürünler değil ve diğer et gitmek için hayvan neden olmaz ki, kökeni.

Bu kullanmak gereklidir Çince diyet boyutu olarak bir normal mide gergin overeating olanağı miktar azaltmak. Bu yüzden gıda bölümlerinin büyük olarak değil onun sonundan denemek hakkında çok, unutmak çok yiyin.

diyetin ilk haftası sırasında yumurta ve portakal oluşmaktadır. Günde üç kez bir yumurta ve bir portakal yemelisiniz. sıvı Of şeker ve tatlandırıcı eklemeden sadece yeşil çay izin verilir.

tahıl sadece lapası yiyerek ikinci haftasında. Tahıllar herhangi irmik ve inci arpa dışlanma seçebilirsiniz.

Soğuk su ile gece öğütülmemiş tahıl ve düşük ısı üzerinde sabah kaynatın içinde At. Ne zaman büyük tuz ya da şeker eklemek yasaktır pişirme. sayısında bir sınırlama yoktur. Ama bir gün tahıl herhangi bir tip sadece püresi yiyebilirsiniz. En sayısına değerli elementler ve vitaminler iz karabuğday ve pirinç tahıl vardır. sıvı içinde sadece yeşil çay izin olarak ilk hafta.

Üçüncü hafta boyunca sadece sebze ve meyve yiyebilirsiniz. Sebzeler takdir seçebilir, ayrıca bitkisel yağ (tercihen sızma zeytinyağı ilavesi ile) sebze yahnisi pişirir. Orada meyve seçiminde hiçbir kısıtlama yoktur. sıvı izin suları ve meyveli içecekler. Suları, tabii ki taze sıkılmış içmek için en iyi, bu durumda vitamin maksimum kaydedilir.

Üçüncü hafta çok kolay ve üç eğlenceli olarak izin verilir onaylı ürünlerin çok geniş bir çeşittir. Eğer bağırsak sorunları varsa Bitkisel yağ, gıda alımının azlığı nedeniyle nedeniyle kabızlık işkence olabilir yardımcı olabilir. sebzeler lif de bağırsak peristalsis geliştirir büyük miktarda içerir yanında.

hafta içinde üç, Çin diyet kilolu kilo 8 ile yapabilirsiniz kaybetmek kadar. Sonuç diyet ilk bağlıdır üzerine ağırlık yanı sıra tahıllar ve üzerinde miktar sebze hafta içerisinde ikinci ve üçüncü yenir.

Ve son olarak, herhangi bir sıkı diyet durumunda Tedaviye başlamadan önce, kontrendikasyonlar için bir uzmana başvurmalısınız. Özelikle alerji sık nöbetleri acı çekmek diyete dikkatli bir yaklaşım olabilir.

ismail 25-12-2010 19:21
    Alakalı Konular: Çin diyeti
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Cilt Bakım Malzemeleri © 2009
    Güzellik Bakımınız İçin Gerekli olan tüm Bilgiler Sitemizde Bulunmaktadır.
    Bilgiler tedavi amaçlı değildir. Her zaman öncelikle doktorunuza danışın.Sitemizdeki resimler üretici firmalara aittir