Et Diyeti

Kategori : Zayıflama

Et diyeti Proteinli diyet uzun zayıflama arasında büyük ilgi gördü.  Protein tek bir adam için en önemli yapı taşlarından . Kesinlikle günlük menüde mevcut olacaktır. protein ürünleri optimal günlük oran yaklaşık 500 ama önlem alınmalıdır. Karbonhidratlar Ayrıca temel gövdeli, çünkü olmayan et karbonhidrat diyeti sopa olabilir az 10 gün. Eğer kilo vermek ve seçilmek istiyorsan et diyet kilo vermek, ekmek gibi diyet ürünleri , patates, tatlılar, meyve , süt ürünleri , alkol, tahıl her türlü çıkarın. sebze Of Ödeyebileceğinizden et diyet saygı her şey hariç havuç ve fasulye . Ayrıca tatlı ve gazlı içecekler kullanmak tavsiye edilmez.

Adından da anlaşılacağı gibi, bu diyet sırasında et yemeyi tavsiye etti. et ve hazırlama yöntemi Türleri, sizin zevkinize seçebilirsiniz. Imagine hazırlanan kaç farklı et yemekleri olabilir. mide Bu kutlama sığır, domuz , tavuk, hindi , tavşan, komposto ya da kızarmış haşlanmış . Burada , belki de sadece bir kısıtlama yoktur eğer kızartma kullanmak sadece zeytin yağı , kızartma daha sınırlamaya rağmen. onaylı ürünler listesi çok büyük olduğunu , ayrıca zeytinyağı ve pişirilen kızartılmış olarak tüketilebilir herhangi bir balık, yumurta vardır. In sırasında izin et diyet sebze, daha fazla limon suyu doldurmak için marul pişmiş edilebilir . pişirme sırasında tuz kullanın tavsiye edilmez.

Etkinliği et diyet, diğer yanı sıra , zorunlu bütün gereklerini takip bağlıdır. Bozulma sadece kilo kaybetme sürecini durduracak , hem de ek kilo almanıza yol açabilir ! Ama hatta sıkı sıkıya bağlı kalmanın et diyet uyum sağlamaz . çabasıyla iyi bir rakam yaklaşık fiziksel aktivite unutmamalıyız bulmak amacıyla . Eğer bir sedanter yaşam tarzı varsa et diyet önemli ölçüde ağırlık ayarlamak mümkün değildir. Daha önce ve yemeklerden sonra birkaç saat egzersiz yapıyor başlatmak Ancak , bir çarpıcı sonuç fark edeceksiniz.

Böylece, bu diyetin 10 gün boyunca , yalnızca kilo sıkıcı kurtarmak değil, kaslarınızı sıkın ve cildinizin sarkmasını ve gevşek genellikle düşük fiziksel aktivite insanlar için kilo kaybı ile oluşur kilo kaybı sonra bakacağız.

Et diyet Sabit yemekler büyük bir seçim . Sadece aç kalmak yok! spor ile birlikte , bu diyet sizi mutlu olduğunu sonsuza dek birkaç kilogram için tahsis .

ismail 25-12-2010 19:27
    Alakalı Konular: Et Diyeti
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Cilt Bakım Malzemeleri © 2009
    Güzellik Bakımınız İçin Gerekli olan tüm Bilgiler Sitemizde Bulunmaktadır.
    Bilgiler tedavi amaçlı değildir. Her zaman öncelikle doktorunuza danışın.Sitemizdeki resimler üretici firmalara aittir