Havuç Diyeti ile Zayıflama

Kategori : Zayıflama

Bu diyet çok zordur.  Havuç yiyerek zayıflamak mümkün fakat havuç diyetini uygularken minumum 4 gün beklemeniz gerekmektedir.

Havuç (küçük miktarda ) , karbonhidratlar (% 10) , azotlu maddeler , B vitaminleri gibi vitaminler A, D, E, K , PP, askorbik asit, steroller ve lesitin yağlar içerirler. karoten havuç açısından biber sadece ikinci sırada. beta -karoten bu doygunluk nedeniyle, havuç mükemmel bir immünomodülatör olduğunu . yardımıyla karaciğer enzimleri , karoten vücudumuzda vitamin içine A mükemmel antioksidan dönüştürülür. Bu vitamin sayesinde beden, serbest radikallerin oluşumunu durdurur ve bu nedenle havuç kardiyovasküler sistem , kanser, ateroskleroz hastalıklardan bizi korur katarakt . Havuç, vizyon geliştiren fiziksel ve ruhsal büyüme teşvik etmektedir. Aslında havuç iyot ve fiber büyük miktarda içerir nedeniyle, fazla kilolu mücadele yardımcı olur.

Eğer yaşamaya karar verirseniz havuç diyet, Öğle yemeği ardından , ve akşam yemeği sizi havuç olacaktır. Bu delicesine gözlenen edilmesi gerektiğini de 4 gün için can sıkıcı olabilir havuç diyetAncak 3-4 kilo kaybedersiniz için ödül .

Havuç diyet kendisini 3 gün boyunca süren ve Gün 4 diyetin çıkış yolu.

kullanmadan önce , havuç iyice temizlenmeli ve temiz bir bıçakla top parlak katmanı kesmek için . havuç doğrudan parlak altında katmanı , dolayısıyla içerdiği en değerli madde , tiner, size havuç kaydedebilirsiniz fazla vitamin soyma olacaktır. havuç cilt tamamen kaldırılır değildir Yalnızca dikkatli bir fırça ile kök sebze yıkanır.

Pek çok beslenme bu havuç kullanmak daha iyidir , termal tedavi için tabi olmadan , çünkü sadece tat kaybeder söylüyorlar, ama vitamin çoğu.

Bu yüzden, havuç diyet. Biz tekrar bu diyetin süresi 3 gün 4 gün çıkış yolu.

Diyet esnasında biz havuç aşağıdaki tarifi hazırlıyor 3-4 kez bir gün salata , yemek :

Bir kaba rende üzerinde 1-2 havuç üç ), 1 meyve ( kivi , elma, greyfurt, nar ve portakal seçimi 1 çorba kaşığı geçmemelidir limon suyu , biraz yağ , biraz bal ( bal günlük toplam oranı eklemek ).

gıda Bu miktar bal hariç 1 kez ( bir salata ) yiyin. Sayı havuç hiçbir kısıtlama olmaksızın . Sabahları kefir ve süt ya da yemek yarım bardak içebilirsiniz bir ekşi krema kaşığı . Bu durum nedeniyle o yağlı havuç çok kötü emilir olmadan. Eğer salata , o zaman yerine akşam size havuç ya da meyve suyu içebilirsiniz yorgun iseniz .

Gün boyunca su veya yeşil çay ( sıvı miktarı içmek için en az 2 litre) .

Leaving havuç diyet 1 gün sürer. O gün , size diyet sırasında , 1-2 ve diyet ve biraz ete patates ekleyerek aynı şey yiyin.

Sonra, birkaç gün yağlı ve şekerli besinleri kendinizi sınırlamak için .

ismail 25-12-2010 19:35
    Alakalı Konular: Havuç Diyeti
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Cilt Bakım Malzemeleri © 2009
    Güzellik Bakımınız İçin Gerekli olan tüm Bilgiler Sitemizde Bulunmaktadır.
    Bilgiler tedavi amaçlı değildir. Her zaman öncelikle doktorunuza danışın.Sitemizdeki resimler üretici firmalara aittir