Japon diyeti

Kategori : Zayıflama

Karmaşık düzenleri ve özel ürünler için arama rahatsız değil iken sadece 13 günde 7-8 kg kilo vermek istiyorsanız, Japon zayıflama diyet sizin için uygun . tuzsuz olarak Japon diyet çekici , bütün tavsiyeleri tamamen uygun , hızlı sonuçlar göreceksiniz . Kazanç cesaret , sabır, sebat ve kararlılıkla daha güzel olmak için ve hoş şaşıracaksınız sadece 2 hafta .

Önemli olan hatırlamak : sonuca ulaşmak için , basitçe gerekli kararlılık ve sorumluluktur.

Tuzsuz Japon diyet Bu turşu ve Soslar üzerinde yüzde yüz feragat , hem bizim mutfak bir kürk altında ringa için bir dönüm noktası olarak . Bu arzu tür ürünlerin aşırı tüketimi kısıtlamak devam etmektir. tuz ilave olarak, 2 hafta tamamen diyetten çıkartılır : şeker , alkol , un ve pastacılık ürünleri için gereklidir. Ve zafer sadece köşeyi !

Japon diyet menüsü:

Japon diyet 1 ve Gün 13 : Kahvaltıdan siyah kahve öğle yemeğinde 2 haşlanmış yumurta , haşlanmış lahana bitkisel yağ ve domates suyu ve bir bardak terbiyeli ve salata, akşam yemeği balık , haşlanmış veya kızartılmış .

Japon diyet 2 ve 12 gün: kahvaltı kahve ve bisküvi, öğle yemeği için kızartılmış veya haşlanmış balık, lahana salatası , akşam yemeği haşlanmış sığır eti 200 gram kefir bir bardak .

Japon diyet 3 ve 11 gün : Kahvaltıdan önceki gün öğle yemeği için küçük kavrulmuş kabak ve elma, yemek iki katı pişmiş yumurta , sığır eti 200 gram ( pişmiş ) , bitkisel yağ ile taze lahana gelen büyük bir salata .

Japon diyet 4 ve 10 gün: kahvaltı sadece kahve, yemek yumurta, 15 gram peynir ve bitkisel yağ ile 3 büyük haşlanmış havuç , akşam yemeği için meyve .

Japon diyet 5 ve 9 gün: Kahvaltıda limon suyu ile çiğ havuç, öğle yemeği için ) ve içecek domates suyu , büyük balık ( haşlanmış veya kızartılmış yiyebilir ve akşam yemeği için tekrar meyve .

Japon diyet 6 ve 8 gün: kahvaltı geleneksel siyah kahve öğle yemeği sizi , yarım tavuk (sadece haşlanmış ) ve taze havuç ve lahana dan büyük bir salata yiyebilir ve akşam yemeği için iki haşlanmış yumurta ve çiğ havuç salatası, terbiyeli küçük bir yağ miktarı.

Japon diyet ? 7. Gün: Sabah çay , akşam yemeği haşlanmış sığır eti ve akşam yemeği için sebze 200 gram Herhangi bir önceki sürümlerinin , üçüncü gün akşam yemeği dışında.

mineral veya kaynamış suyu miktarda tüketilebilir. Ama her durumda ürün sipariş fazla 13 gün diyet devam taşıyamazsınız ! Düşük kalorili Japon diyet , O vücudumuzda metabolizma bozabilir çok dengeli bir Avrupa diyet farklıdır. kesinlikle tüm kurallara uymak zorunda . Ve iftihar sonuçları veya bu konuları tartışmak , bizim sitede olabilir. Kişisel görüş paha biçilmez olduğunu , birçok kişinin Japon diyetin etkinliğini belirlemek için daha ince ve sağlıklı olmanıza yardımcı olacaktır.

uygulama sonrası tuzsuz Japon diyet, Onların normal diyete orijinal kilo geri korkmadan dönebilirsiniz. Ama biz önlenmesi için bu yordamı tekrarlayın her 2-3 yılda öneririz. Bu en etkili ve iyi huylu düşük kalorili diyetler biridir.

ismail 25-12-2010 19:36
    Alakalı Konular: Japon diyeti
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Cilt Bakım Malzemeleri © 2009
    Güzellik Bakımınız İçin Gerekli olan tüm Bilgiler Sitemizde Bulunmaktadır.
    Bilgiler tedavi amaçlı değildir. Her zaman öncelikle doktorunuza danışın.Sitemizdeki resimler üretici firmalara aittir