Kabak Diyeti

Kategori : Zayıflama

Kabak Diyet seçim mükemmel değil ve kilo fazladan kurtulmak birkaç olsun sağlık riski kendi istediğiniz için olanlar. Bugün kabak kompozisyon eşsiz, o bir bitki değil ürün çok popüler gıda, ancak bahçe arasında başka. O B. de içeren PP demir miktarının büyük bir, Öncelikle, balkabağı bir deponun vitamin C, E, A:. Kabak sistem sindirim ve insanlar için tavsiye edilen dolaşım bozukluğu ile ilgili sorunlar vizyon ve olanlar var. Eğers about it hemen kabak yemek başlar. Yemek kabak suyu da olabilir gibi ham ve işlenmiş formları gibi. sorunları olanlar kimbağırsak ile pankreas ya da kabak kompostosu veya haşlanmış tercih olduğunu daha iyi vermek.

Kabak da, uykusuzluk kurtulmak zehirlenme etkileri olur.

Ama biz kabak kilo vermenize yardımcı olacak nasıl ilgilendi. kabak bir diğer avantajı ihlali hangi sıklıkla obezite nedeni metabolizma, normalleştirir olmasıdır. kabak diyet Tabi iki hafta için yaklaşık 8 kilo kaybedebilir. gıda kısıtlama çok katıdır: tamamen minimum tuz alımını azaltmak için şeker, tatlı meyve gibi muz ve üzüm, terk etmek gerekir. Herhangi şekersiz içecekler içebilirsiniz: çay, kahve, gazsız maden suyu 2 litre kadar bir gün. Son yemek en geç 18 saat olmalıdır.

diyet için bir kabak seçerken, et rengi dikkat aksi takdirde, turuncu ve açık sarı olmamalıdır karaciğer sorunları için bekleyin.
Burada kabak dayalı bir örnek menüdür.

Kabak Diyet 1. Gün Sadece kabak.

Kahvaltı kabak, havuç ve limon suyu bir salata. yulaf ezmesi, darı, mısır irmik veya pirinç Kabak püresi. Tuz olmadan ya da şeker lapası pişirmek için tercih edilir.

Akşam yemeği sebze ile balkabağı çorbası (sen kabak, havuç, biber, domates, soğan, biraz patates ekleyebilirsiniz). çorba yeşillik ve bitkisel yağ ile Sezon.

Akşam yemeği kabak, fırında pişmiş.

Kabak Diyet 2. Gün kabak ve meyve.

Kahvaltı püresi ve kabak salatası.

Öğle yemeği sebze çorbası ve pirzola kabak (ya da kabak ve ekşi meyveli lapa lapa pasta börek elma, erik, erik).

Akşam yemeği meyve (elma, armut, turunçgiller).

Kabak Diyet 3. Gün biraz et ve kraker.

Kahvaltı
salata ve kabak püresi.

Öğle yemeği patates olmadan kabak ile dana köfte ile sebze çorbası.

Akşam yemeği kabak ve ananas bir salata. Eğer beyaz ekmek kruton bir çift yiyebilirsiniz.

Kabak Diyet Gün 4 kabak ve sebzeler.

Kahvaltı
marul ve kabak püresi ile.

Öğle yemeği sebze çorbası. tatlı biber Buğulama.

Akşam yemeği sebze ve mantar ile kabak güveç.


Gününde beşinci sonra, ilk gün menüsünün tekrarlamak ikinci, üçüncü ve böylece hafta içinde iki dört gün menü tekrar. Pumpkin Diyet diyet besleyici ve değişiyordu. öneriler Dikkatsizlik tüm sıkı bir diyet ile bir sonra iletken gibi size geri dönecektir olabilir emin kilo kaybettim söyledi. Yol boyunca sorunlarla sağlık diğer olsun kurtulmak bazıları.

ismail 25-12-2010 19:46

  Zayıflama hakkında

  yuhh

  bu nasıl bi çeviridirrr

   

  12-04-2013 00:32
   Alakalı Konular: Kabak Diyeti
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
   Cilt Bakım Malzemeleri © 2009
   Güzellik Bakımınız İçin Gerekli olan tüm Bilgiler Sitemizde Bulunmaktadır.
   Bilgiler tedavi amaçlı değildir. Her zaman öncelikle doktorunuza danışın.Sitemizdeki resimler üretici firmalara aittir