Karpuz Diyeti

Kategori : Zayıflama

karpuzKarpuz sezon mükemmel zaman sırayla vücudunuzun getirmek . Karpuz beslenme inanılmaz bir ürün , ve çağrı karpuz diyeti Hemen hemen herkes , çok az kontrendikasyonları çünkü takip edebilirsiniz. Nasıl yararlı karpuz nedir? karpuz sağlık faydaları uzun bilinmektedir. Bu meyve glikoz ve fruktoz, kolayca gövde, folik asit, pektin ve selüloz tarafından emilir içerir. kalite ve vitamin miktarı karpuz da etkileyici. Hızla onların idrar söktürücü özellikleri nedeniyle toksinlerin vücudun açık yapabiliyor. Eğer toksinler vücudunuzun temizlemek istiyorsanız karpuz lehine abartma zordur. Ama bir başlamadan önce karpuz diyeti, bir uzmana başvurmalısınız.

Karpuz Diyeti .


Yani, bir uzman tarafından onaylanan başlamaya karar verdik karpuz diyeti. Bu, her zaman karpuz yemek , gece hariç değil demektir. Aslında bu gece idrar böbrek taşı nedenleri konsantrasyonu vardır. Karpuz diyeti 5 gün süren bu dönem oldukça zehirli , aşırı su, tuz ve diğer sorunlar vücut kurtulmak için yeterlidir. karpuz kilo ve o anda onu bırakın. Eğer 60 kg ağırlığında eğer Geceleri 10 kg ( bir de karpuz 1 kg yemek için , sonra kavun et 6 kg ihtiyaç ve gerek 85 , sonra 8,5 kg) eğer . mono yemekler ona sunabileceği değil en iyi şey , bazen bir tepki neden olabilir çünkü dikkatle vücut dinlemek gerekir. Ancak çoğu durumda karpuz diyeti karaciğer hastalıkları ( siroz , hepatit, bulaşıcı hepatit, safra taşı hastalığı) için önerilir. Bu , gut , obezite ateroskleroz gıda boşaltma olarak önerilmektedir . Bunu bir karpuz kilo ? Karpuz olduğunu oldukça kilo için etkili , aynı zamanda edenler uykusuzluk ve güç kaybı muzdarip için kullanın .

Ayrıca böbrek taşı ile kurtulmak istiyorsan karpuz diyetiaşağıdaki gibi davranıyorsun gerekir. Sadece gıda karpuz ve siyah ekmek olacak. Yani, bu sürecin 02:00-03:00 gece ( en iyi zaman için ) yazın sıcak bir banyo , içinde oturup karpuz yiyin. sekizinci günde 2 On 2 analjezik tablet içmelisiniz ve sıcak bir banyoda yalan duyuyorum. Küvetin her zaman sıcak su olmalıdır. sabah start bol idrara çıkma olarak ve olası ağrı. şiddetli ağrı , o zaman , ve keskin bir aşağı topuk üzerinde sessizce yükselen 2 analjezik tablet ve atlama içebilirsiniz durumunda . banyo Ve yine . Birkaç hafta tekrarlıyorum. sezonunda, bu prosedür , 2-3 kez yapılabilir olanlar Sonucun çok hoş olduğunu iddia çalıştı. sıcak bir banyo kum ve taşlar, içinde onlar böbreklerde , atık o kadar acı isen. Değerlendirmeler karpuz diyeti Ayrıca karpuz ile haftada 8 kg ağırlık kadar kaybedebilir öneririz.

Cons karpuz diyeti .

Kontrendikasyonlar karpuz diyeti için genitoüriner sistem konjenital anomaliler, ameliyat sonrası commissural süreçleri, gastrointestinal sistem , duodenal ülser ve mide hastalıkları vardır. Bu yüzden bazen karpuz diyet yerine siyah ekmek beyaz ekmek yemem lazım. o İdrar oksidasyona neden olmakta Siyah ekmek, karpuz diyeti etkinliğini azaltır. Onlar , sonuna kadar ve bir sonuç renal kolik başlamak çözülmüş değil dışarı çıkmak başlayabilirsiniz çünkü Ayrıca karpuz diyeti olanlar böbreklerde büyük taşların için tavsiye edilmez. Yaşlılar ve kronik bağırsak hastalıkları olan insanları da şişme dan , maruz kaldıkları ve diyabet şeker günlük oran düşünmelisiniz hasta .

Nasıl bir karpuz seçmek için?

karpuzlar için Kilo Kaybı sadece olgunlaşmış meyve yeme içerir. Nasıl bir karpuz seçmek için? Seçerken karpuz hijyen standartlarına uygun arzu . alım deşmek karpuz etmeyin, sıcak su ve sabun ile evde yıkanmalıdır. Başlangıç için, iyi bir gün , bu süre boyunca karpuz sadece 2 kg yemek karpuz boşaltma için düzenlemek olacaktır. Sezon boyunca Haftada bir gün ve çok daha iyi hissedeceksiniz.

karpuz seçimi ciddi olduğunu . A olgun kavun Bu karpuz mat yüzeyi , oyuk ses aday olduğunu . Bir karpuz standartları büyüdü , o zaman onlar mevcut en erken sezon başında daha olacak. Ve onun güzelliği çekiyor ve daha önce ne gelir büyümeyi destekleyici ve gübrelerin etkisinin sonucudur. Bu yüzden beklemek daha iyi olur ve karpuz iyileştirici gücünü iyi bir sonuç almak . Sezon karpuz Ağustos ve Eylül . Depolama kavun da doğru tutum gerektirir. Yeşil çizgili meyve bozulabilen ürünleri ifade eder. Cut karpuz fazla 2-3 gün saklamak gerekir.

çok kalori var karpuz ne kadar?

Karpuz Kalori 100 gram başına sadece 28 kcal . Olanlar zaten nasıl karpuz ile kilo biliyorsunuz bu karpuz diyeti mide yedikten sonra ağırlık hissediyorum etmez sağlamak . Ama karpuz diyeti aynı zamanda açlık hissetmiyorum , emilen gıda hacmi oldukça etkileyici olarak

ismail 25-12-2010 19:24
    Alakalı Konular: Karpuz Diyeti
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Cilt Bakım Malzemeleri © 2009
    Güzellik Bakımınız İçin Gerekli olan tüm Bilgiler Sitemizde Bulunmaktadır.
    Bilgiler tedavi amaçlı değildir. Her zaman öncelikle doktorunuza danışın.Sitemizdeki resimler üretici firmalara aittir