Muz Diyeti

Kategori : Zayıflama

Ünlü İngiliz Olimpiyat beslenme uzmanı Jane Griffin geliştirdi ve dünya teklif muz diyeti. Bu gün, muz zayıflama diyeti ülkeler ve kıtalar arasında gidip geldiğinde , minnettar kadınların kilo kaybı onbinlerce geride bırakarak . Muz diyeti 3 kilo için 3 gün içinde atabilir .

Herhangi bir diyet sırasında, farklı yemek yemek ve muz sırasında pratik olarak sadece muz . Sonuca varıyor: muz diyeti Bir mono diyet ( bütün sonuçlarıyla birlikte ). Ne etkileri türetilen mono diyet?

Bu diyetler sadece olabilir iken yiyecek bir tür vücudunuz ve yararlı besinlerin çok kaybeder. Bu bağlamda, mono diyetler genellikle son en fazla 3-4 gün yapmak bu sağlık için tehlikelidir. Sizi takip gerekir muz diyeti fazla 3-5 gün .

muz Tarihi.

onun kalorifik değeri çok yüksek değil gibi Banana bir diyet ürünü olarak kabul edilir. Sen muz ile kilo verebileceksiniz. muz 100 gram sadece 96 kalori vardır. muz yapısı protein, karbonhidrat ve az yağ içerir. Bu gibi lif, nişasta , inorganik maddeler içermektedir: magnezyum , kalsiyum, kükürt , çinko, demir , klor, potasyum , silisyum . minerallerin yanı sıra, muz vitamin çok : A, B, C, E , pektin , glikoz ve sakaroz . muz yiyen insanlar , sadece ince değil, zeki . Bu gerçeği muz fosfor sadece fantastik bir miktar çok 27 mg içerir kaynaklanmaktadır ! Bu başka bir artı muz diyeti.

Terapötik kalite muz .

Özellikle muz kardiyovasküler sistem olan hastalarda kullanımı yararlı. Ama o kim gastrointestinal sistem ile ilgili sorunlar , hem de kişiler şeker hastalığı ya da karaciğer hastalığı , tercih muz kullanmamaya olacaktır.

Muz enerji güçlü kaynağıdır , bu sporcular için vazgeçilmez bir besindir.

için diyet sonuna kadar yorgun hissetmeye değil düzeni içinde bir muz ilave orada yağsız süt olduğunu .

Uzun yıllar boyunca şiddetle yayılan söylentiler süt sizin için kötü . Çok uzun zaman önce , İngiliz bilim adamları aksini kanıtladı var: o süt kardiyovasküler sisteminin güçlendirilmesi yardımcı olur bulundu diyabet ve inme önlemeye yardımcı olur. parçası olarak muz diyeti süt ( yağsız ), sadece ağırlığı azaltmak ve yağ mevduat azaltılmasına yardımcı olur.

Üç gün boyunca muz diyeti en fazla 3 kilogram kilolu kurtulmak .

Ve sonra büyük bir hayal kırıklığı bekliyor : gün 3 muz fazla yiyebilir ve süt en fazla 3 fincan içilir. Bu ürünler en resepsiyonlar bölünmüş olmalıdır. Yapmanız değil süt isterseniz, az yağlı şekersiz yoğurt veya kefir kullanabilirsiniz.

Beri muz diyeti son derece sıkı olduğu , bu kadar idareli mümkün olduğunca kullanımı daha iyi ve estetik amaçlı , ya da günün bir akıntı olarak içindir. Her durumda, her bir diyet daha önce olduğu gibi , karar verirken oturmak muz diyeti, Daha iyi doktorunuza danışın ediyorum.

ismail 25-12-2010 19:38
    Alakalı Konular: Muz Diyeti
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Cilt Bakım Malzemeleri © 2009
    Güzellik Bakımınız İçin Gerekli olan tüm Bilgiler Sitemizde Bulunmaktadır.
    Bilgiler tedavi amaçlı değildir. Her zaman öncelikle doktorunuza danışın.Sitemizdeki resimler üretici firmalara aittir