Saçlarınız İçin Güçlendirici Krem

Kategori : Saç Bakımı

Saçlarınız İçin Güçlendirici Krem

Saçlarımızı çevresel faktörlerden korumak için gerekenleri yapmamız saçımızın sağlığı için şart. Bu doğrultuda LOreal Professionnelin Solar Sublime Güçlendirici krem saçlarımız için geliştirildi.

sac67543

Yaz aylarında saçlarınız güneş ışınları,sıcak hava,aşırı buharlaşma,deniz tuzu ve havuzlardaki klor etkisiyle kurur,yıpranır ve rengini kaybeder.

LOreal Professionnel Solar Sublime Güçlendirici koruyucu krem saçınızı güneşin zararlı etkilerinden korumaya ve saç yüzeyinin onarılmasına yardım eder. Onarıcı INCELL ve UVB koruma filtresi MEXORYL S.O UV-PROTECT içeren formülüyle saçınızı ağırlaştırmadan güneş için daha iyi hazırlar. Solar Sublime Şampuan ise içeriğindeki yeni MEXORYL SO UV filtresi ile saçlarınızı güneşin zararlı etkilerine karşı korur. Saçlarınızı tuz,kolor ve kumdan arındırıp;yumuşaklık verir, kolay şekillendirmenizi sağlar.

ismail 16-12-2009 21:48

  Saç Bakımı hakkında

  kim se na

  merhaba saçlarım normalde düz banyodan çıktıktan sonra düz oluyor ama kuruyunca kabarıyor ve cansız gözüküyor sanki elektirik çarpmış gibi oluyor bana yardımcı olurmusunuz

  15-03-2014 13:31
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
   Cilt Bakım Malzemeleri © 2009
   Güzellik Bakımınız İçin Gerekli olan tüm Bilgiler Sitemizde Bulunmaktadır.
   Bilgiler tedavi amaçlı değildir. Her zaman öncelikle doktorunuza danışın.Sitemizdeki resimler üretici firmalara aittir