Güzel göğüsler için göğüs masajı yapın

Kategori : Vucüt Bakımı

dikgogusler1
Göğüslerin cildi oldukça hassas Bu nedenle onlara özel bir bakım uygulanması gerektiğini asla unutmayın. Hem hangi kadın doğuştan hayalindeki göğüslere sahip olabiliyor ki? Ancak iyi ve düzenli yapılan bakımla bir süre sonra daha hoş görünen göğüslere sahip olabilirsiniz.


Cildiniz tıpkı doğal bir sutyen fonksiyonu taşıyor. Dolayısıyla burada bulunan cildin bağ dokusu ne kadar gergin olursa, göğüs estetiğiniz de o kadar hoş görünüyor.

Soğuk-sıcak değişim duşları ve cilt yüzeyine yapılan buz masajları dokuları uyardığından, günlük bakıma dahil edilmeli Özellikle de buz masajının, göğüsleri dikleştirici bir etkisi vardır. Bu uygulamadan sonra tonikler cilde daha etkili olabiliyor.

Eğer aşırı kilo alıp vermeden ya da doğumdan dolayı göğüs bölgesindeki cilt hasar gördüyse, ampul kürlerinden yararlanabilirsiniz. Bunların sıkılaştırıcı içerikleri cilde çok daha hızlı nüfuz ediyor ve derinlerden başlayarak gerginlik sağlıyor. Sıvı olan bu bakım ürünleri yıllar içinde gerileyen elastiki dokuların kayıplarını belirli sınırlarda tutuyor.

Göğüs bölgenizin cildi çok kuru yapıdaysa veya güneş ışınlarına fazla maruz kaldıysa kırışıklıklarla karşılaşmanız da son derece normal

ismail 14-12-2009 10:17
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Cilt Bakım Malzemeleri © 2009
    Güzellik Bakımınız İçin Gerekli olan tüm Bilgiler Sitemizde Bulunmaktadır.
    Bilgiler tedavi amaçlı değildir. Her zaman öncelikle doktorunuza danışın.Sitemizdeki resimler üretici firmalara aittir