Canlandırıcı Göz Kremi

Kategori : Cilt Bakımı

 1194450561

Göz altı morlukları için bir ilk olan patentli 4 peptid içeren OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kremi sahip olduğu etken maddeler sayesinde, kozmetik dünyasında bir ilki gerçekleştirmiştir. OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kremi gün boyu göz çevrenizde yer alan, sizi yaşlı, yorgun, bitkin gösteren, endişe veren ve giderilmesi güç olan göz altı morluklarınızdan (siyah halkalardan) kurtulmanız için özel olarak formüle edilmiş bir üründür.

Çoğu insan göz altı morlukları nedenlerinin yoğun gece hayatı, geç saatlere kadar çalışma, yorgunluk veya basit alerjiler olduğunu düşünür. Fakat yapılan dermatolojik araştırmaların birçoğu gösteriyor ki; siyah halkalar göz çukurlarındaki kılcal damarların içinde yer alan hemoglobinin oksidasyonuna bağlıdır. Başka bir deyişle göz çukurundaki kılcal damarlar, kanı sızdırarak oksijene maruz kalmasına (hemoglobin degradasyonu) yol açarlar. Bu sızıntıyla meydana gelen oksidasyon göz çevresinin mor hatta siyah renge bürünmesine neden olur.  

Peptidler cildin iyileşme sürecinde yaşamsal bir rol oynar. Bu protein molekülleri, vücutta doğal olarak bulu nurlar ve zarar gören cildin onarılması için sinyaller gönderirler. Özel olarak formüle edilen 4 patentli peptid içeriği sayesinde OHT Peptide-3 Canlandırıcı Göz Kremi gözün alt ve üst tabakalarındaki cilt torbalanmalarını, ince çizgileri ve morlukları azaltmayı hedefler. OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kremi hassas göz çevresi içine kolaylıkla absorbe olan zengin krem formülasyonudur. OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kreminin kapsamlı formülasyonu göz çevresinindeki derinin derhal ışıldamasına ve sıkılaşmasına yardımcı olur; stres, yorgunluk ve yaşlanma belirtilerini azaltır. OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kremi içeriğiyle enzim aktivitesini ayarlayarak hemoglobin degradasyonunu düşürmeye yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Bunun sonucunda mor rengin daha açık olan normal ten rengine bürünmeye başladığı gözlenmiştir. Ayrıca OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kreminin,içeriği ile, kılcal damarları güçlendirerek bu bölgeye hücum eden hemoglobin sızıntısını durdurmaya yardımcı olduğu bilimsel çalışmalarca ispatlanmıştır. Bu sayede göz çukuru bölgesinin daha fazla zarara uğraması önlenmiştir. Güçlü bir antioksidan olan OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kremi, göz altı morluklarının giderilmesi için geliştirilmiş olup,hem kadınlara hem erkeklere hitap eden bir göz dermakozmetik üründür.

Günde iki kez hafif dairesel hareketlerle az miktarda kullandığınız OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kremi sayesinde göz çevrenizde değişim yaşanacaktır. Göz çevrenizdeki kronik şişkinliklerin ve göz altı morluklarınızın görünümünde azalma gerçekleşecektir.

ismail 14-12-2009 08:27

  krem

  Aylin Aylin DEMİRCİ

  Ders Çalıştığım zaman gözlerimin altı mosmor oluyor :(

  15-12-2009 07:12
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
   Cilt Bakım Malzemeleri © 2009
   Güzellik Bakımınız İçin Gerekli olan tüm Bilgiler Sitemizde Bulunmaktadır.
   Bilgiler tedavi amaçlı değildir. Her zaman öncelikle doktorunuza danışın.Sitemizdeki resimler üretici firmalara aittir