Cilt Yazlatıcı Gündüz Kremi(Aklık)

Kategori : Cilt Bakımı

CİLT BEYAZLATICI GÜNDÜZ KREMİ (Aklık)

 

Fitofarm labaratuarlarında bilimsel araştırmalar sonucunda özel olarak geliştirilmiştir.Günlük cilt beyazlatıcı krem içeriğinde var olan doğal bileşikleriyle cildi besler,cildin üst tabakasındaki ölü hücreleri temizler, güneş lekelerini ve sivilceleri yok etmekte kullanılır.

Ciltteki kılcal damarların ortaya çıkardığı kötü görüntüyü ortadan kaldırır.Uygulamadan sonra ciltte ipeksi bir tabaka oluşturur.Cildi gün boyunca güneşin zararlı etkilerinden korur. Cildiniz rengini hissedilir derecede beyazlatır ve cildi güzel bir görünüme kavuşturur.

Tüm cilt tiplerine uygundur.

Calendula officinalis oil (Neven yağı)-Neven yağının cilde karşı farmakoloji

etkisi Sayesinde; Mikroplara karşı gelerek tahriş olmuş  cildin yenilenmesine,canlanmasına ,pürüzsüz olmasına  yardımcı olur, dolayısıyla cildin gün boyunca beslenmesini sağlar.

Cildin iltihaplaşmasına karşı neven yağı çok etkilidir. Çeşitli dış etkilerden oluşan cilt zedelenmelerini  ve iltihaplanmalarını engelleyerek  cildi korur ve canlandırır.

Olea Europeae Oil (Zeytin yağı)- Zeytin ürünlerinden (tanelerinden) üretiliyor.

Nemsiz cilde yumuşatıcı olarak etki eder. Prunus Amygdalus Amara oil (Acı badem yağı)- Cildi temizleyip bakımını sağlayarak yeniler.

Tülay 14-12-2009 07:58

  Cilt Bakımı hakkında

  adsız

  merhaba. benim yüzümde kılcal damarlardan kaynaklı doğum lekesi var. lazer tedavisiyle rengi koyu pembeden açık pembeye dönüştü. fondoten yeterince lekeyi kapatmıyor. beyazlatıcı krem bu lekenin rengini açarmı acaba

  07-11-2014 22:52
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
   Cilt Bakım Malzemeleri © 2009
   Güzellik Bakımınız İçin Gerekli olan tüm Bilgiler Sitemizde Bulunmaktadır.
   Bilgiler tedavi amaçlı değildir. Her zaman öncelikle doktorunuza danışın.Sitemizdeki resimler üretici firmalara aittir