Cilt Beyazlatıcı Gece Kremi (Aklık)

Kategori : Cilt Bakımı

CİLT BEYAZLATICI GECE KREMİ (Aklık)

12k

Fitofarm labaratuarlarında bilimsel araştırmalar sonucunda özel olarak geliştirilmiştir.Günlük cilt beyazlatıcı krem içeriğinde var olan doğal bileşikleriyle cildi besler,cildin üst tabakasındaki ölü hücreleri temizler, güneş lekelerini ve sivilceleri yok etmekte kullanılır.

Ciltteki kılcal damarların ortaya çıkardığı kötü görüntüyü ortadan kaldırır.Uygulamadan sonra ciltte ipeksi bir tabaka oluşturur.Cildi gün boyunca güneşin zararlı etkilerinden korur. Cildiniz rengini hissedilir derecede beyazlatır ve cildi güzel bir görünüme kavuşturur.Tüm cilt tiplerine uygundur.

Calendula officinalis oil (Neven yağı)-Neven yağının cilde karşı farmakoloji etkisiyle

Mikroplara karşı gelerek tahriş olmuş  cildin yenilenmesine,canlanmasına , pürüzsüz olmasına  yardımcı olur, dolayısıyla cildin gün boyunca beslenmesini sağlar.

Cildin iltihaplaşmasına karşı neven yağı çok etkilidir. Çeşitli dış etkilerden oluşan cilt zedelenmelerini  ve iltihaplanmalarını engelleyerek  cildi korur ve canlandırır.

Olea Europeae Oil (Zeytin yağı)- Zeytin ürünlerinden (tanelerinden) üretiliyor.

Nemsiz cilde yumuşatıcı olarak etki eder. Prunus Amygdalus Amara oil (Acı badem yağı)- Cildi temizleyip bakımını sağlayarak yeniler.

ismail 14-12-2009 08:02

  Cilt Bakımı hakkında

  :(

  Lea kremi ni bulamıyorum yardimci olun bana:(

  11-04-2014 14:31
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
   Cilt Bakım Malzemeleri © 2009
   Güzellik Bakımınız İçin Gerekli olan tüm Bilgiler Sitemizde Bulunmaktadır.
   Bilgiler tedavi amaçlı değildir. Her zaman öncelikle doktorunuza danışın.Sitemizdeki resimler üretici firmalara aittir