E Vitaminli Ürünlerle Genç Bir Cilt

Kategori : Cilt Bakımı

iedaw6pgygfİçeriğinde E vitamini bulunan cilt bakım ürünleri genç ve sağlıklı bir cilt vaat ediyor.

vitamini antioksidan etkisi ile cildin yaşlanmasını önleme, zararlı dış etkenlerden koruma gibi önemli özeliklere sahip. Bu nedenle cilt bakımı ürünü seçerken içeriğinde hücre yenilenmesine yardımcı olan E vitamini bulunan ürünler masına özen göstermek, cilteki yaşlanma belirtilerini minimuma indirgeyecektir.

Cildinize E vitamini içerikli ürünlerle bakım yapın.

Cilt temizleme, nemlendirme, dudak bakımı, güneş kremi kısacası birçok üründe E vitamini içeriğine rastlayabiliyoruz. İşte Pudradan size birkaç öneri:

Sephora Fırçalı High Protection SPF 50 Güneş Kremi
İçeriğindeki Calendula ekstresi, hindistan cevizi yağı ve E vitamini sayesinde, cildi UVA-UVB ışınlarından fdkaaveqlg2koruyor. Kolay emilen yapısıyla cildi besliyor ve nemlendiriyor. Üstelik, fırça ile uygulandığı için kullanımı da çok kolay.

LOréal Solar Expertise Advanced Güneş Koruma Losyonu

SPF8 düzeyinde koruma sağlıyor. İçerdiği E vitamini bileşimi ile güneşin neden olduğu erken yaşlanma belirtilerini önlemek için maksimum koruma sağlıyor.

Body Shop E Vitamini Saf Buğday Tohumu Yağı

Parfüm ve katkı içermiyor. Yaşlılık belirtisi gösteren veya yardıma ihtiyaç duyan ciltlere mükemmel bir destek sağlıyor.

Olay Total Effects Islak Temizleme Mendilleri

1dypyodgyq8Pratik bir cilt temizliği için Vitaniacin bileşiminde bulunan E vitamini sayesinde ciltte yaşlanmanın tüm belirtileriyle savaşıyor. Mendiller cildinizi yıpratmadan arındırarak genç bir görünüm kazandırıyor.

Clarins Sun Wrinkle Control Cream
İçeriğindeki vanilya, zeytin, ayapana, aloe ve lobo meyveleri özleri serberst radikallere karşı koruma sağlıyor, Phyto Sunactyl daha genç bir ifade veriyor, E vitamini besliyor.

Biotherm Termal Su Sürekli Nemlendirici Cilt Bakım Kremi
Gün boyu cildi derinlemesine nemlendirip tazeliyor. İçeriğindeki saf termal sular cilde enerji verirken cilt dokusunu iyileştiriyor. Hücre gençleşmesi için E vitamini içeren krem, cildi etkin bir şekilde rahatlatıyor ve sakinleştiriyor.

Clinique All About Eyes
Krem kıvamında çabuk emilen formülündeki üzüm ve dut ekstresi sayesinde göz çevresindeki şişlikleri azaltıyor. Yeşil çay ise koyu halkaların tedavisine etki ediyor. İçerisindeki Vitamin E ve B6 kolajen yapımına destek olurken, göz çevresindeki çizgilerin yumuşamasını sağlıyor.


Avon Care E Vitamini İçeren Dudak Parlatıcısı

Dudaklarınızı korumaya yardımcı olurken ışıltı da sağlıyor. E vitaminli bu dudak parlatıcısı aynı zamanda nemlendirici özelliğe de sahip.

Nivea Visage Tazeleyici Nem Maskesi

Cildin ihtiyacı olan nemi anında sağlayarak, cilde tazelik ve yumuşaklık kazandırıyor. Deniz mineralleri ve E vitamini içeren formülü ciltte nem depolarının oluşmasına yardım ederek kalıcı bir nemlendirme sağlıyor.

ismail 13-12-2009 22:41
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Cilt Bakım Malzemeleri © 2009
    Güzellik Bakımınız İçin Gerekli olan tüm Bilgiler Sitemizde Bulunmaktadır.
    Bilgiler tedavi amaçlı değildir. Her zaman öncelikle doktorunuza danışın.Sitemizdeki resimler üretici firmalara aittir