Siyah noktalara doğal çözüm

Kategori : Cilt Bakımı

Birçok yöntemi denediyseniz ve istediğiniz sonucu alamdıysanız bir de bunu deneyin.

248620100407044847966

Kadınların korkulu rüyası siyah noktaların doğal yöntemlerle temizlenmesi mümküm...

Siyah noktalardan kurtulmak için mucize iksir; elma sirkesi. Yarım su bardağı suyun içine 3 çorba kaşığı elma sirkesi ekledikten sonra iyice kaynatın.

Ardından ateşi kısın ve başınıza bir örtü örterek, yüzünüzü buharına tutun. Bu şekilde yüzünüze 1520 dakika buhar verin.

Bu uygulamadan sonra yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesi ile yüzünüzü silin. Bu işlemi haftada 2 kere tekrarlayın. Düzenli olarak bu uygulamayı yaptığınızda siyah lnoktaların yok olduğunu ve cildinizin daha da ışıldadığını göreceksiniz.

Siyah noktaların giderilmesi için başka öneriler :

1) Bir tutam kırlangıç otu, Bir tutam ayrık otu bir kaba konulup üstüne beş bardak su ilave edilerek kaynatılır ve bir gece dinlendirdikten sonra siyah noktaların üzerine sürülür.

2) Bir tutam nane, Bir tutam yabani kekik yaprağı, Bir tutam ıhlamur bir ka­ba konulduktan sonra üstüne yeteri kadar su ilave edilerek kaynatılır. Soğuduktan sonra siyah noktaların üstüne sürülür.

3) Bir tane çok olgun domates ezildikten sonra ince bir tülbent yardımıyla süzülür. 1 tatlı kaşığı gliserin ve iki damla asilbent tentürü eklenir karıştırıldıktan sonra bir şişeye doldurularak kullanılmak üzere saklanır. Siyah noktaların üzerine bol miktarda sürülür

ismail 27-08-2010 15:55

  Cilt Bakımı hakkında

  berna

  ben yazdıgınız elma sırkelı tarıfı yaptım ama duzenlı olrak ve gercekten sıyah noktalarda azalma oldu verdıgınız bılgıler ıcın tesekkurler ve daha cok bılgı ıstıyorum

  15-09-2010 10:07

   Cilt Bakımı hakkında

   Hava

   ben ürününüzü denedim ve memnun kaldim cok tesekkkur ederim

   22-03-2015 11:27
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Cilt Bakım Malzemeleri © 2009
    Güzellik Bakımınız İçin Gerekli olan tüm Bilgiler Sitemizde Bulunmaktadır.
    Bilgiler tedavi amaçlı değildir. Her zaman öncelikle doktorunuza danışın.Sitemizdeki resimler üretici firmalara aittir